Rozwój sieci MLM poprzez webinaria

Rozwijanie sieci MLM poprzez webinaria jest świetnym sposobem na rozpowszechnienie informacji o swoim biznesie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą w biznesie, możesz łatwo wykorzystać te narzędzia do rozwoju swojego biznesu. Kluczem do udanego rozwoju sieci MLM jest zapewnienie, że rozumiesz, jak używać tych narzędzi prawidłowo i skutecznie.

Marketing wielopoziomowy jest legalną strategią biznesową

Pomimo całego szumu wokół marketingu wielopoziomowego, nie jest to wszystko olej z węża. Niektóre firmy zajmujące się marketingiem wielopoziomowym są rzeczywiście legalne, a Federalna Komisja Handlu bardzo aktywnie bada te firmy.

Marketing wielopoziomowy to świetny sposób na uzyskanie przez firmę dostępu do dużej bazy klientów. Zatrudniają one sprzedawców zwanych dystrybutorami, którzy zarabiają pieniądze sprzedając produkty bezpośrednio klientom. Dystrybutorzy ci zarabiają również prowizje od sprzedaży swoich rekrutów. Jest to również świetny sposób, aby zaoszczędzić na bezpośrednich kosztów reklamy.

Marketing wielopoziomowy znany jest również jako marketing przez referencje, marketing bezpośredni i marketing sieciowy. Firmy zajmujące się marketingiem wielopoziomowym wykorzystują sieć niezależnych dystrybutorów do sprzedaży swoich produktów. Firma wypłaca swoim dystrybutorom prowizję za każdą sprzedaż dokonaną przez ich rekrutów – koncepcja tego fragmentu pochodzi od redakcji portalu Jak to odzyskać. Niektórzy dystrybutorzy pracują w pełnym wymiarze godzin, a inni w niepełnym. W zależności od firmy i jej celów, marketing wielopoziomowy może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy przy jednoczesnym realizowaniu własnych celów osobistych.

Jedną z najlepszych rzeczy w marketingu wielopoziomowym jest to, że pozwala on dystrybutorom pracować według własnego harmonogramu. W przeciwieństwie do tradycyjnych firm, marketing wielopoziomowy daje jednostkom dużą elastyczność i pozwala im na wyznaczanie własnych celów. Jest to świetny sposób na zarabianie na życie dla osób z zacięciem przedsiębiorczym.

Najciekawszą częścią procesu marketingu wielopoziomowego jest to, że firma płaci sprzedawcom za przyprowadzanie nowych rekrutów. W rzeczywistości proces ten jest tak potężny, że może trącić inne formy marketingu, takie jak direct mail. Pozwala to również firmie rozłożyć obciążenie pracą na dużą grupę ludzi.

Branża marketingu wielopoziomowego jest lukratywna. W rzeczywistości dane z branży pokazują, że na całym świecie jest około 90 milionów członków firm marketingu wielopoziomowego. Jednak nie wszystkie firmy marketingu wielopoziomowego są legalne, a nawet najlepsze z ras. Niektóre są prowadzone jako piramidy finansowe, co może prowadzić do ogromnych strat ekonomicznych dla uczestników.

Najważniejszym pytaniem, które należy zadać przed wejściem do marketingu wielopoziomowego jest: jaki jest mój model biznesowy? Firmy zajmujące się marketingiem wielopoziomowym dostarczą Ci biznesplan i narzędzia do promowania Twojego biznesu. Możesz nawet zdecydować się na rekrutację innych marketerów, aby dołączyć do swojego zespołu.

Unikaj wiadomości auto-direct podczas korzystania z mediów społecznościowych dla MLM

Używanie mediów społecznościowych do napędzania sprzedaży na arenie sprzedaży bezpośredniej jest bezdyskusyjne. Dobrze przemyślany plan ataku może przynieść zyski w ciągu kilku krótkich miesięcy, nie wspominając o szczęśliwych klientach, zadowolonych pracownikach i zdrowszej linii dolnej. Media społecznościowe są również świetną platformą do łączenia się z masami i generowania zainteresowania produktem lub usługą, o której wcześniej nie słyszałeś. Rozpoczęcie jest trudną częścią.

Korzystanie z planu mediów społecznościowych, który jest dostosowany do Twoich potrzeb jest najlepszym sposobem, aby przejść. Możesz również skorzystać z istniejącej sieci przyjaciół i rodziny, aby zwiększyć sprzedaż lub rekrutować nowych członków. Najlepszą częścią jest to, że media społecznościowe są darmowe do użycia. Niektóre strony mają nawet wersje mobilne, do których można uzyskać dostęp w podróży. Niektóre oferują nawet specjalne zniżki dla tych, którzy zdecydują się na pracę dla nich. Jest to doskonały sposób na rozpoczęcie swojej ścieżki kariery MLM. W końcu kto nie chce zarobić kilku dodatkowych dolarów, spędzając czas z przyjaciółmi i rodziną? Właściwy plan mediów społecznościowych może pomóc ci dostać się tam w stylu. Musisz również pomyśleć o swojej strategii mediów społecznościowych, zanim zdecydujesz się iść solo.

Nowoczesne firmy MLM są obecne na rynkach azjatyckich i europejskich

W ostatnich latach nastąpił wzrost liczby firm zajmujących się marketingiem wielopoziomowym (MLM). Firmy te pomogły milionom Amerykanów znaleźć pracę. Jednak nie wszystkie firmy MLM są równe. Aby wybrać firmę, musisz rozważyć ich koszty wstępne, strukturę kompensacji i politykę refundacji.

Firma MLM jest organizacją, która rekrutuje osoby do promowania jej produktów wśród swoich przyjaciół, rodziny i rówieśników. Osoby te często nazywane są „Niezależnymi Konsultantami”. Nie są oni pracownikami firmy. Uzyskują dochód z hurtowych zakupów swoich członków.

Udana firma MLM nagradza swoich agentów za wiele czynników. Oprócz uzyskania dochodu, kontrahenci otrzymują również prowizję za produkt, który jest sprzedawany przez ich „downstream” (ich osobistych poleconych).

Większość wykonawców są kobiety, ale nie wszystkie są. W rzeczywistości 90% wykonawców odchodzi w ciągu pierwszych pięciu lat od zaangażowania w MLM. Federalna Komisja Handlu (FTC) reguluje wykonawców MLM, którzy są również nazywani członkami zespołu lub dystrybutorami. FTC ma władzę nad kontrahentami, ponieważ nie są oni niezależnymi przedsiębiorcami. MLM-y zachęcają uczestników do rekrutowania innych członków do swojego „downstreamu”, zwiększając w ten sposób swoje zyski. Niektóre MLM-y wymagają również od uczestników zakupu produktów przed zapisaniem się. Robią to w celu zwiększenia sprzedaży produktów.

FTC i inne agencje federalne mają szerokie uprawnienia do regulowania wykonawców MLM. Wykonawcy ci nie są niezależnymi przedsiębiorcami i muszą przestrzegać przepisów federalnych w swoim języku i polityce marketingowej. Podlegają oni również zasadom i przepisom FTC dotyczącym nieuczciwych praktyk biznesowych.

Ustawa FTC z 1914 roku jest prawem, które reguluje, jak firmy MLM wprowadzają na rynek swoje produkty. Zabrania również nieuczciwych działań i praktyk, które wpływają na handel. FTC reguluje również sposób, w jaki kontrahenci interpretują przepisy FTC i politykę językową.

Firmy te używają modelu sprzedaży bezpośredniej zamiast schematu piramidy. Pozwala to na uświadomienie sobie produktu przez większą grupę odbiorców, przy minimalnym wysiłku. Niektóre firmy wykorzystują media społecznościowe do prowadzenia sprzedaży bezpośredniej. W przeszłości sprzedaż bezpośrednia była prowadzona poprzez spotkania twarzą w twarz i spotkania towarzyskie. Ale te działania są coraz częściej wykonywane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jesteś swoim własnym szefem Kurs MLM

Tysiące ludzi jest codziennie duplikowanych w schematy marketingu wielopoziomowego. Systemy te obiecują osobiste bogactwo i elastyczność, i wymagają, abyś sprzedawał produkty. Obiecują również stały dochód. Niestety, proces sprzedaży może być bardzo naciągany. Ci, którzy porzucili styl życia bossa babe, często mają tysiące funtów długu i są odrzucani przez swoją społeczność MLM. Ten kurs uczy, jak odnieść sukces w marketingu sieciowym i stać się swoim własnym szefem.

Biznes marketingu wielopoziomowego jest schematem biznesowym, który obejmuje strategię sprzedaży, plan marketingowy i płatnych pracowników. Systemy te są zazwyczaj skierowane do stay-at-home moms i kobiet. Firma bierze udział w twoich zarobkach, a kwoty sprzedaży są kontrolowane przez twoich upline. Wiele firm MLM jest prowadzonych przez członków religii mormońskiej, która ma ścisłą społeczność z wieloma językami. Rekrutacja odbywa się zazwyczaj poprzez spotkania i imprezy MLM. Rekrutacja jest procesem pod wysokim ciśnieniem, który często wiąże się z inspirującymi historiami od szmatek do bogactwa.

Jeśli rozważasz dołączenie do MLM, upewnij się, że szukasz firmy, która jest odpowiednio skonstruowana. Firma powinna mieć solidne sprawdzenie tła i formalny proces wywiadu. Jeśli nie czujesz się komfortowo z tymi aspektami, możesz chcieć poszukać innej możliwości biznesowej. Możesz również sprawdzić biznes franczyzowy. W przeciwieństwie do MLM, biznes franczyzowy jest formalnym biznesem i wymaga rygorystycznych kwalifikacji. Będziesz także chciał się upewnić, że firma, do której dołączasz, ma solidny produkt lub usługę do sprzedania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *